Locator Житомир Спортивні школиСпортивні школи Житомир

Спортивні школи у Житомирі

4
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Спортивная школа № 2
  Житомир, вулиця Хлібна, тел. 0 (41) 251-73... показати
  Житомир, вулиця Хлібна, 24, тел. 0(41)251-73-58 детальніше
  Спортивні школи Спортивная школа № 2 знаходиться у Житомирі, вулиця Хлібна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 21:00.
 • Айкидо Житомир
  вулиця Лесі Українки, тел. 0 (93) 160-00... показати
  вулиця Лесі Українки, 59, тел. 0(93)160-00-22 детальніше
  Спортивні школи Айкидо Житомир знаходиться у Житомирі, вулиця Лесі Українки. Сьогодні ця організація працює за графіком з 16:00 до 19:30.
 • Житомирская ДЮСШ Авангард Житомирского областного совета
  вулиця Фещенко-Чоповского, тел. 0 (41) 237-79... показати
  вулиця Фещенко-Чоповского, вулиця, тел. 0(41)237-79-90 детальніше
  Спортивні школи Житомирская ДЮСШ Авангард Житомирского областного совета знаходиться у Житомирі, вулиця Фещенко-Чоповского. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.
 • Городской культурно-спортивный центр Житомирского городского совета, администрация
  вулиця Київська, тел. 0 (41) 251-20... показати
  вулиця Київська, 104/1, тел. 0(41)251-20-39 детальніше
  Спортивні школи Городской культурно-спортивный центр Житомирского городского совета, администрация знаходиться у Житомирі, вулиця Київська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:0

коротко про спортивні школи у Житомирі

На цій сторінці зібрані спортивні школи, розташовані у Житомирі. Locator.ua відомо про чотири спортивні школи поряд з цим місцем серед яких Спортивная школа № 2, Айкидо Житомир, Житомирская ДЮСШ Авангард Житомирского областного совета та інші , які розташовані на вул. Хлібна, вул. Лесі Українки, вул. Фещенко-Чоповского і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці спортивні школи.

 • Скільки Спортивні школи у Житомирі?

  За даним Locator.ua у Житомирі ведуть діяльність 4 Спортивні школи.

 • Які Спортивні школи найкращі у Житомирі?

  Locator радить відвідати насступні Спортивні школи у Житомирі: Спортивная школа № 2, Айкидо Житомир, Житомирская ДЮСШ Авангард Житомирского областного совета.

 • Де знаходиться найближчі від мене Спортивні школи у Житомирі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Спортивні школи, перейдіть на сторінку Спортивні школи у Житомирі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Спортивні школи у Житомирі?

  Ціни на послуги Спортивні школи залежать від конкретної послуги і Спортивні школи. Locator.ua дає можливість всім Спортивні школи вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Спортивні школи.

 • Послугами яких Спортивні школи у Житомирі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Спортивні школи, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Спортивная школа № 2, Айкидо Житомир, Житомирская ДЮСШ Авангард Житомирского областного совета.

 • Як зв'язатись з цими Спортивні школи?

  Контакти для зв'язку з цими Спортивні школи ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Спортивні школи у Житомирі

Спортивні школи за районами Житомира: