Чому одні підприємства, не маючи серйозних ресурсів, процвітають? А інші, зі штатом кваліфікованих співробітників і чималим бюджетом для розвитку, весь час залишається позаду? Це не загадка століття. Вся справа в підході. Просто деяким компаніям допомагає систематизація бізнесу, структурний підхід, налагоджені алгоритми дій. А інші навіть не намагаються шукати причини в неструктурованою роботі.

Команда VIP HR допомагає систематизувати бізнес-процеси на професійному рівні, звільняючи вас від роботи, яка забирає багато часу.

Що дає систематизація?


Кожному керівнику хочеться, щоб співробітники виконували свої обов’язки без зайвих нагадувань, жорсткого контролю. Набагато продуктивніше працює колектив, в якому кожен знає свою справу, встигає впоратися з ним в строк. Щоб ви не вислуховували від своїх працівників пояснень по типу «не встиг» або «забув», команда Віп Ечар https://viphr.com.ua/ побудує для вашого бізнесу:

  • відповідний алгоритм роботи;
  • інструкції і регламенти;
  • KPI, мотивуючу систему заохочення;
  • організаційні документи.

Як працює систематизація від VIP HR? До вас в колектив приходить новий співробітник. Ваші ейчари дають йому інструкції, регламент роботи. Пояснюють, як працюють плани, KPI, система мотивації. Перш, ніж приступити до роботи, співробітник уважно вивчає документи. Таким чином у нього не виникає питань щодо того, скільки часу він може займатися завданням, в якій програмі її потрібно виконувати, куди здавати звіт. Ця інформація є в інструкціях. Створивши такий документ, можна одним дією налагодити роботу всього підрозділу і команди в цілому. Співробітники перестануть страждати від хаосу, посіяного власними зусиллями, а почнуть ефективно виконувати свої завдання.

Результати систематизації


Коли будуть відчуватися результати систематизації? Практично відразу після того, як в колективі почнуть користуватися інструкціями, прописаними алгоритмами. Єдино, важливо серйозно підійти до вивчення і діяти не відхиляючись. Спочатку знадобляться невеликі зусилля. Але ці зусилля не такі значущі в порівнянні з тим, наскільки злагоджену і ефективну роботу отримує компанія в результаті.

Систематизувати бізнес-процеси важливо не тільки для нових кадрів. Навіть в старих згуртованих командах систематизація швидко принесе плоди. Зрозуміло, не кожен співробітник сприймає нововведення радісно. Однак, тут потрібно грамотно донести, що такий підхід полегшить діяльність, допоможе рівномірно розподілити навантаження, підвищить продуктивність всього колективу.