• PRO
  База відпочинку "Хуторок Чудодеево"
  вулиця Лісова, тел. 0 (50) 463-18... показати
  вулиця Лісова, 47, тел. 0(50)463-18-64 детальніше
  Готельно-ресторанний комплекс "Хуторок Чудодеево" розташований на березі озера в оточенні хвойного лісу, в 15 км від Житомира. На закритій території комплексу комфортабельні дерев'яні котеджі...

коротко про тенісні корти у Житомирі

На цій сторінці зібрані тенісні корти, розташовані у Житомирі. Locator.ua відомо про одна тенісні корти поряд з цим місцем серед яких База відпочинку "Хуторок Чудодеево" , який розташований на вул. Лісова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці тенісні корти.

 • Скільки Тенісні корти у Житомирі?

  За даним Locator.ua у Житомирі ведуть діяльність 1 Тенісні корти.

 • Які Тенісні корти найкращі у Житомирі?

  Locator радить відвідати насступні Тенісні корти у Житомирі: База відпочинку "Хуторок Чудодеево".

 • Де знаходиться найближчі від мене Тенісні корти у Житомирі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Тенісні корти, перейдіть на сторінку Тенісні корти у Житомирі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Тенісні корти у Житомирі?

  Ціни на послуги Тенісні корти залежать від конкретної послуги і Тенісні корти. Locator.ua дає можливість всім Тенісні корти вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Тенісні корти.

 • Послугами яких Тенісні корти у Житомирі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Тенісні корти, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: База відпочинку "Хуторок Чудодеево".

 • Як зв'язатись з цими Тенісні корти?

  Контакти для зв'язку з цими Тенісні корти ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Тенісні корти у Житомирі

Тенісні корти за районами Житомира:

  Більше популярних послуг у рубриці:

  міжнародна кухня, гостьовий будинок, проживання, кухня слов'янських народів, Авторська кухня