Locator Житомир КінотеатриКінотеатри Житомир

Кінотеатри у Житомирі

3
 • Мультиплекс

  вулиця Київська, тел. 0 (41) 243-40... показати
  вулиця Київська, 77, тел. +380(41)243-40-40 детальніше
  Кінотеатри Мультиплекс знаходиться у Житомирі, вулиця Київська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 23:55.
 • ім. Івана Франка

  вулиця Михайлівська, тел. 0 (41) 237-33... показати
  вулиця Михайлівська, 10а, тел. +380(41)237-33-24 детальніше
  Кінотеатри ім. Івана Франка знаходиться у Житомирі, вулиця Михайлівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 23:00.
 • Україна

  Житомир, вулиця Київська, тел. 0 (41) 247-27... показати
  Житомир, вулиця Київська, 13, тел. +380(41)247-27-47 детальніше
  Кінотеатри Україна знаходиться у Житомирі, вулиця Київська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 22:30.

Коротко про кінотеатри у Житомирі (Житомирська)

На цій сторінці зібрані кінотеатри, розташовані у Житомирі (Житомирська). Locator відомо про три кінотеатри поряд з цим місцем серед яких Мультиплекс, ім. Івана Франка, Україна , які розташовані на вул. Київська, вул. Михайлівська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці кінотеатри.

 • Скільки Кінотеатри у Житомирі?

  За даним Locator у Житомирі ведуть діяльність 3 Кінотеатри.

 • Які Кінотеатри найкращі у Житомирі?

  Locator радить відвідати насступні Кінотеатри у Житомирі: Мультиплекс, ім. Івана Франка, Україна.

 • Де знаходиться найближчі від мене Кінотеатри у Житомирі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Кінотеатри, перейдіть на сторінку Кінотеатри у Житомирі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Кінотеатри у Житомирі?

  Ціни на послуги Кінотеатри залежать від конкретної послуги і Кінотеатри. Locator.ua дає можливість всім Кінотеатри вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Кінотеатри.

 • Послугами яких Кінотеатри у Житомирі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Кінотеатри, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Мультиплекс, ім. Івана Франка, Україна.

 • Як зв'язатись з цими Кінотеатри?

  Контакти для зв'язку з цими Кінотеатри ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Кінотеатри у Житомирі

Кінотеатри за районами Житомира: